ارائه خدمات طراحی وب‌سایت

طراحی سایت‌های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می‌باشد. با همراهی متخصصان خدمات ابری دستیار،  اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.

برای راه اندازی و طراحی یک وب‌سایت موفق، پیش از هر اقدامی دلیل اصلی طراحی سایت خود را برای خود به وضوح روشن نموده و نیازهای مخاطبان سایت را نیز با مشاوره صاحب‌نظران سامانه خدمات ابری دستیار به طور دقیق بررسی نمایید.

پس از آنکه نیازهای مخاطبان و عملکرد سایت شناسایی و بررسی شد، وارد مرحله اجرای پروژه طراحی سایت خواهیم شد. در این مرحله بر اساس مستندات بدست آمده از مرحله پیشین ، ساختار اصلی و نقشه سایت طراحی خواهد شد. با بدست آمدن لیستی از منوها، زیر منوها و ماهیت و عملکرد هر یک از منو و زیرمنوهای سایت در واقع نقشه عمرانی طراحی سایت خود را در دست خواهید داشت.

با توجه به طراحی نقشه سایت و ماهیت و مشخص شدن عملکرد هر یک از بخش‌های مختلف و همچنین به دست آوردن نیازهای مخاطبین وب سایت در مراحل قبل، اکنون زمان آن رسیده که نقشه گرافیکی و معماری سایت نیز در کنار نقشه عمرانی وب سایت آماده و طراحی گردد. این مرحله که در واقع فاز طراحی گرافیکی سایت نام دارد جزو اصلی‌ترین مراحل اجرای پروژه طراحی سایت می‌باشد.

طراحی گرافیک سایت می بایست با دقت بسیار، بر اساس نیازمندی‌های کاربران سایت، بر اساس عملکرد اصلی وب سایت و همچنین برگرفته از دانش، تجربه و تخصص بالای تیم طراحی گرافیک دستیار صورت پذیرد. بررسی و مطالعه روانشناسی مخاطبین، روانشناسی رنگ، مطالعه تصویری پروژه‌های روز دنیا از جمله مواردی است که در دستور کار تیم طراحی دستیار قرار دارد و نظارت و حساسیت بسیار بالای مدیران مجموعه به بخش طراحی، سبب خلق آثار و پروژه‌هایی در خور شأن کارفرمایان و مخاطبین ایرانی و قابل رقابت در بازارهای جهانی گردیده است.

پس از طراحی گرافیک قالب وب‌سایت و بخش‌های مختلفی که عملکردهای متفاوتی دارند، در واقع نقشه معماری سایت نیز در کنار نقشه عمرانی وب‌سایت به دست آمده و اکنون زمان انتخاب بستر و تکنولوژی نرم‌افزاری مناسب جهت برنامه‌نویسی، طراحی سایت و اجرای وب‌سایت می‌باشد. مهمترین عامل در این انتخاب، دانش، تجربه و تخصص تیم برنامه‌نویسی دستیار جهت انتخاب بهترین، سریعترین و همچنین به روز ترین تکنولوژی در طراحی وب‌سایت می‌باشد. طراحی، برنامه نویسی و ساخت ماژول و کامپوننت‌های اختصاصی با توجه به نیازمندی‌های سایت شما، ایجاد تعادل در بهینگی و زیبایی، و همچنین استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها در طراحی سایت از جمله ویژگی‌های شاخص دستیار در امر طراحی سایت می باشد. تاکید مدیران این مجموعه بر تحقیق و توسعه، بررسی و مطالعه آخرین مقالات آموزشی و پژوهشی در زمینه طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت و پرتال‌های سازمانی و فروشگاهی، مطالعه آخرین دستاوردهای تجارت الکترونیک و تجارت مجازی، و همچنین آموزش نیروهای متخصص با دانش روز و … همه و همه سبب افزایش سرعت عمل، کارایی در کنار زیبایی سایت، آسودگی صاحبان مشاغل، مدیران و کاربران سایت‌ها گردیده است.

پس از اتمام عملیات اجرایی طراحی سایت، ساخت و برنامه نویسی ، وب سایت وارد مرحله آزمایش و تست عملکرد خواهد شد. در این مرحله کلیه بخش های وب سایت به دقت آزمایش شده و با شرایط و حالات مختلف مقداردهی اولیه استاتیک و ثانویه داینامیک خواهد شد. (مرحله ای مهم در طراحی سایت) پس از بررسی و رفع اشکالات احتمالی ، تست نکات امنیتی بر روی وب سایت انجام گردیده و فایروال محافظ امنیتی نیز بر روی وب سایت نصب خواهد شد. در این مرحله فرآیند طراحی سایت شما به پایان می رسد، اما پس از اتمام کلیه مراحل فوق، وب سایت شما همچون کودکی تازه متولد شده، نیازمند مراقبت و نگهداری مستمر می باشد تا به سرانجام مقصود که همان زیبایی، کارایی و حجم بالای بازدید از سایت است برسد.

وب‌سایت شرکتی

وب‌سایت خدماتی

وب‌سایت آموزشی

وب‌سایت خبری

وب‌سایت فروشگاهی

وب‌سایت پزشکی

وب‌سایت حقوقی

وب‌سایت شخصی

وب‌سایت زیبایی و آرایشی

وب‌سایت صنعتی و تولیدی

ارائه خدمات جامع طراحی وب سایت متناسب با معیارهای فنی و کیفی کسب و کار

ارائه مشاوره تخصصی:

به یکی از روش‌های زیر پیام دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند:

پاسخ به پرسش‌های متداول:

 1. تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت
 2. انتخاب عنوان مناسب برای سایت و تعیین پسوند دامین
 3. عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت
 4. ثبت دامنه متناسب با عنوان سایت با توجه به دامین‌های آزاد
 5. دریافت اطلاعات اولیه و نظرات مشتری در خصوص نوع طراحی
 6. انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
 7. تدوین استراتژی عملکرد سایت
 8. ورود اطلاعات اولیه وب سایت
 9. طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
 10. اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ)
 11. بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت (هاست)
 12. تحویل و آموزش وب سایت در محل شرکت      
 13. تسویه حساب با مشتری
 14. شروع پشتیبانی یک‌ساله وب‌سایت (شامل آپدیت‌های نرم‌افزاری و برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت)

پهنای باند در واقع میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط سایت شما می‌تواند رد و بدل شود. مثلا فرض کنید شما یک فایل ۱ مگابایتی را روی سایت خود قرار دهید و پهنای باند ماهیانه سایت شما ۲۰ گیگا بایت می‌باشد. در این صورت این فایل ۱ مگابایتی در طول ماه ۲۰۰۰۰ بار می‌تواند توسط افراد در اینترنت دانلود شود.

دامنه نام منحصر به فردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد  و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه (دات) از هم جدا شده اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می گویند.

برنامه‌نویسی و کدنویسی یک وب سایت بر اساس طرحی که قبلا توسط طراح آماده شده را پیاده سازی یا توسعه آن می‌گویند. در واقع پیاده‌سازی جان بخشیدن به طرح با کد است!

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی وب‌سایت، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. معمولاً انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب‌سایت حدود ۱ تا ۲ ماه زمان می‌برد.

X