• طراح و توسعه‌دهنده وب

  به‌عنوان یک طراح وب به‌خوبی می‌دانم که چگونه از اصول علمی برای طراحی یک وب‌سایت استفاده کنم که عالی به نظر برسد.

  در دو بخش کلی front-end و  back-end فعالیت دارم و بر روی اینکه سایت چگونه کار می‌کند و کاربران چگونه کارهای خود را با قابلیت‌های خاص انجام می‌دهند تمرکز دارم.

 • طراح و توسعه‌دهنده اپلیکیشن

  در کنار طراحی اپ موبایل، تلاش می‌کنم ارزش افزوده ایجاد کرده و بهترین رابط کاربری را طراحی و اجرا کنم. شیوه ارتباط کاربران با اپلیکیشن را سنجش و آنالیز می‌کنم، همچنین قادرم در انتخاب راهکارهای مناسب جهت ارتقای کیفیت محصول کمک کنم.

  توجه به زمینه فعالیت شما یکی از مهمترین جنبه ها در انتخاب توسعه دهنده اپلیکیشن است. انتخاب توسعه دهنده اپلیکیشن یک تصمیم بسیار مهم است، تحقق ایده و آرمان های شما در دست توسعه دهنده اپلیکیشن خواهد بود بنابراین در انتخاب خود نهاید دقت را بکار ببرید.

 • طراح نماهنگ کوتاه پویانمایی

  در زمینه پویانمایی رایانه‌ای در سه شاخه هنری، تجاری و تبلیغاتی فعالیت می‌کنم و تولیدات فراوانی در این زمینه‌ها دارم.

  روند تولید کلیپ‌های فرهنگی، گزارشی، معرفی یا تبلیغاتی تبلیغاتی به این صورت است که ابتدا ایده پردازی و سناریو شما را طراحی می‌کنم سپس در صورت لازم فیلمبرداری و عکاسی اقدامات و خدمات شما، و به ترتیب طراحی، انیمیت، تدوین، صداگذاری ، نریشن و … را انجام می‌دهم.

  و در نهایت نمایش در همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، مراسم‌ها و ورک‌شاپ‌ها، نمایش در شبکه‌های اجتماعی، نمایش در سایت، نمایش در سایت‌های اشتراک‌گذاری ویدئو

   

 • عکاسی حرفه‌ای

  درباره‌ی حرفه عکاسی من،  اجازه دهید بیننده‌ها نظر دهند. اگر شما و آنها کار را می پسندید، که چه بهتر. اما اگر کارم را دوست ندارید، می توانم از انتقادهایتان برای بررسی کارم استفاده کنم. به علاوه دیدگاه شما ممکن است موثر باشد و بررسی دقیق آن به من این اجازه را می‌دهد که به عنوان عکاس و هنرمند پیشرفت کنم.

   

 • طراح گرافیک دیجیتال

  مجموعه راهکارهایی را به کار می‌بندم تا پیغام شما (چه مرتبط با تبلیغ یک کسب و کار باشد چه موضوعی فرهنگی داشته باشد) به بهترین و موثرترین شکل انتقال یابد.

 • طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

  من می‌توانم کمپین‌های تبلیغاتی خلاقانه آنلاین نظیر کمپین‌های موفق رسانه‌های مجازی، اپلیکیشن‌های مختلف، مختوای موبایل، ویدئوهای متفاوت، ارسال ایمیل و خبرنامه، بهینه‌سازی موتور جست‌وجوی گوگل، رسانه‌های آنلاین یا ترکیبی از برخی از این موارد را برای مشتریان خود برنامه‌ریزی و اجرا کنم.

 • برنامه‌ریزی و اجرای رویدادها

  برگزاری رویداد، راه هوشمندانه‌ای برای جذب مشتری جدید و تشکر از مشتری‌های قبلی است. من به شما کمک می‌کنم که راحت‌تر به هدف خود برسید.

  من به همراه یک تیم منسجم، باتجربه و خلاق بیش از ۱۶ سال است در این زمینه فعالیت میکنم که شما می توانید بدون نگرانی رویدادهای خود را با همکاری ما مدیریت کنید.

  شما در فرآیند کار اطمینان خواهید یافت که با بهترین تیم برگزاری رویداد در ایران کار می کنید. گزارشات مستمر در حین روند برنامه ریزی و اجرا یک مراسم، شما را در جریان جزییات کار قرار خواهد داد.

X