معرفی سامانه دستیار

Dastyar Cloudy Services System

دستیار؛ شگفتی‌آفرین دنیای امروز، با ارائه خدمات ابری جهت رفع نیازهای آنی شما

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گران‌بها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه‌ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

 

سامانه خدمات ابری دستیار با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی خدمات ابری در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند سرویس‌دهی و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان دستیار می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست خدمات و کالای مورد نظر خود، وب‌سایت دستیار را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان خدمات و کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری دستیار است.

همواره یکی از اولویت‌های دستیار، ارائه خدمات و تولید محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از تصمیم و اقدام آنهاست. برای دستیار بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، خدمات و کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. دستیار از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت ارائه خدمات به مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

بخش‌های اصلی فعالیت‌های ما

ما معتقدیم که خدمات ما در جهت منافع خودمان عمل می‌کند. در ادامه فهرست بخش‌های اصلی فعالیت‌های ما را می‌بینید:

برون‌سپاری فرایندهای کسب و کار

مدیریت زنجیره تأمین

سرویس‌های سفارشی

سرویس‌های آموزشی

برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌ها
بسته‌بندی و جابجایی لوازم
ورود اطلاعات و تهیه گزارش
سرویس‌های پزشکی و پرستاری
سرویس‌های گردشگری
خدمات منزل و محل کار

گروه طراحی و ایده‌پردازی

با تلفیق علم و هنر گامی نو در عرصه تبلیغات نهاده‌ایم، گروه طراحی و ایده‌پردازی سامانه خدمات ابری دستیار با بهره گیری از تیم متخصص و مجرب طراح و ایده‌پرداز، به استفاده از دانش روز و با اعتماد و حمایت شما، در جهت بهبود کیفیت زندگی شما تلاش می‌کند.

گروه فناوری اطلاعات

مدیریت متکی بر نرم‌افزارها و فناروی اطلاعات، مدیریت هوشمند مبتنی بر اطلاعات و نیروی کار آزموده، منابع اصلی پایداری امروز و فردای سامانه خدمات ابری دستیار هستند. آموزش نیروی انسانی متخصص در زمینه ارائه کارآمدترین خدمات آنلاین از اهداف این گروه است.

گروه مشاوره و بازاریابی

این گروه مشارکت واقعی با مشتریان را پرورش می‌دهد و برای پیاده‌سازی ایده‌ها و استراتژی‌هایی که ارائه میدهد، به صورت عملی با صاحبان کسب و کارها همکاری می‌کند. تفکر تحلیلی، پژوهش، عمل و مسئولیت‌پذیری پایه و اساس همه چیز در این گروه است.

۰
سرویس‌های ارائه شده
۰
پروژه‌های درحال انجام
۰
همکاران ما تا این لحظه
ما همواره آنلاین هستیم و بهترین فرصت‌ها را برای کسب و کار شما ایجاد خواهیم کرد.

کسب و کار خود را با ما گسترش دهید.

از هر جای ایران می‌توانید فروشنده باشید.​

X