سریع و پیشرفته

دستیابی آسان به کالا و خدمات

تضمین قیمت

مناسب‌ترین قیمت را ارائه کردیم

تضمین کیفیت

اصالت، سلامت، کیفیت

تخفیف و هدایای ویژه

پکیج‌های ویژه مناسب‌های خاص

پشتیبانی آنلاین

پاسخگویی و مشاوره قبل از خرید

دستیار، مجموعه‌ای از بازارهای فایل‌های آماده برای محققان و طراحان است. مکانی که افراد خلاق دارایی‌های دیجیتال و ایده‌های ناب خود را برای شما ارائه نموده‌اند. ما علاوه بر پیشگام بودن در آموزش خلاق و توسعه وب، یک فروشگاه یکپارچه برای هزاران طراح که به طیف وسیعی از دارایی‌های دیجیتال نیاز دارند، راه‌اندازی کرده‌ایم. دستیار با افتخار در استان مرکزی (خمین) مستقر است، اما مشتریان و همکاران ما از سراسر کشور با ما هم قدم هستند. ما معتقدیم که ایده های خوب شایسته رشد فرصت هستند. ما اعتقاد داریم که مردم شایسته‌اند که کاری را که دوست دارند انجام دهند. ما اعتقاد داریم که کار را آسان می‌کنیم.

مرحله اول: جستجو کنید

فایل درخواستی خود را با توجه به نوع فرمت و موضوع مورد نظر در فیلد بالای همین صفحه جستجو کنید

مرحله دوم: آنلاین پرداخت کنید

پس از انتخاب فایل مورد نظر، آن را به سبد خرید خودت افزوده و بصورت آنلاین هزینه را پرداخت کنید

مرحله سوم: دانلود کنید

پس از پرداخت هزینه، فایل را از پروفایل شخصی خودتان در وب سایت و یا از ایمیلتان دانلود کنید

عضو همکاران دستیار شوید؛ از تجربه و مهات خود کسب درآمد کنید!

سیستم همکاری در فروش فایل دستیار با فراهم کردن بستری مناسب برای فروش فایل، این امکان را برای شما فراهم نموده است که فایل‌های قابل دانلود خود را برای فروش ارائه نمایید. این سیستم‌ها سعی می‌کنند تمام اصول مربوط به طراحی، تبلیغات، سئو و غیره را در بسترهای خود لحاظ کنند تا محصولات شما دیده شوند و به فروش برسند.
این فایل‌ها می‌توانند طرح‌های گرافیکی، پوسته‌ها و اسکریپتها برای وب‌سایت، فایل‌های نرم‌افزاری، نرم‌افزارها، لایسنس‌ها، فایل‌های آموزشی خواندنی، ویدئویی یا صوتی و… باشند. متقاضی محصولات، می‌تواند با پرداخت مبلغ فایل، بلافاصله پس از پرداخت آنلاین محصول مربوطه را دانلود کند.

جدیدترین فایل‌ها رایگان

مشاهده همه
X