در این روزها خودمان را متعهد می‌دانیم تا با حمایت از کسب و کارهای ایرانی در مسیر رونق و جهش تولید هم‌قدم باشیم. چشم‌انداز روشنی برای آینده ترسیم کرده‌ایم.

Dastyar Cloudy Services System

کسب و کار خود را با ما گسترش دهید.

از هر جای ایران می‌توانید فروشنده باشید.​

مزایای همکاری با دستیار

قیمت مناسب

کمیسیون پایین

دوره‌های آموزشی رایگان

تلفن هوشمند شما، دفتر کار شما

عضو متخصصین دستیار شوید؛ از تجربه و مهات خود کسب درآمد کنید!

اگر در هریک از زمینه‌های فعالیت دستیار و خدمات ما مهارت یا تخصصی دارید و به دنبال شغلی مطمئن و پردرآمد در شهر و محل زندگی خود هستید، فقط کافیست به جمع هزاران سرویس دهنده دستیار بپیوندید. با سامانه دستیار شما می‌توانید روزانه ده‌ها سفارش مرتبط به حرفه‌ی خود را در نزدیک‌ترین محلی که هستید دریافت کرده و با ارائه خدمات خوب به مشتریان امتیاز خود را در سامانه ارتقا دهید و درآمد بیشتری کسب کنید. پلن‌های درآمدی ما برای متخصصین بسیار جذاب و مناسب هستند و با فعالیت حرفه‌ای در وب‌سایت ما می‌توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید. ثبت‌نام به صورت کاملاً آنلاین از طریق سامانه خدمات ابری دستیار انجام می‌گردد.

عضو همکاران دستیار شوید؛ از تجربه و مهات خود کسب درآمد کنید!

سیستم همکاری در فروش فایل دستیار با فراهم کردن بستری مناسب برای فروش فایل، این امکان را برای شما فراهم نموده است که فایل‌های قابل دانلود خود را برای فروش ارائه نمایید. این سیستم‌ها سعی می‌کنند تمام اصول مربوط به طراحی، تبلیغات، سئو و غیره را در بسترهای خود لحاظ کنند تا محصولات شما دیده شوند و به فروش برسند.
این فایل‌ها می‌توانند طرح‌های گرافیکی، پوسته‌ها و اسکریپتها برای وب‌سایت، فایل‌های نرم‌افزاری، نرم‌افزارها، لایسنس‌ها، فایل‌های آموزشی خواندنی، ویدئویی یا صوتی و… باشند. متقاضی محصولات، می‌تواند با پرداخت مبلغ فایل، بلافاصله پس از پرداخت آنلاین محصول مربوطه را دانلود کند.